KONTAKTA OSS

Välkommen att kontakta oss på Holmströmgruppen för frågor som rör vår övergripande verksamhet.

För frågor som rör hyresgästfrågor så ber vi dig att kontakta din lokala fastighetskontakt.

ÄR DU HYRESGÄST?

pil

HUVUDKONTORET

STOCKHOLM

Johan Kjerr

Förvaltningsansvarig

+46 (0) 8 660 94 00
+46 (0) 70 440 95 68

johan.kjerr@holmstromgruppen.se

Max Melin

Förvaltare

+46 (0) 8 660 94 00
+46 (0) 73 772 40 76

max.melin@holmstromgruppen.se

Linn Kvilling

Förvaltare

+46 (0) 8 660 94 00
+46 (0) 76 344 55 01

linn.kvilling@holmstromgruppen.se

Marija Nikolic

Fastighetschef

+46 (0) 8 660 94 00

marija.nikolic@holmstromgruppen.se

Gustav Carp

Affärsutvecklare

+46 (0) 8 660 94 00

gustav.carp@holmstromgruppen.se

Katarina Strömberg

Ekonomichef

+46 (0) 8 660 94 00
+46 (0) 76 546 63 13

katarina.stromberg@holmstromgruppen.se

Madeleine Lindkvist

Bolagsekonom

+46 (0) 8 660 94 00

madeleine.lindkvist@holmstromgruppen.se

Johan Tärnell

Bolagsekonom

+46 (0) 8 660 94 00

Bonnie Thomas

Ekonomiassistent

+46 (0) 8 660 94 00

bonnie.thomas@holmstromgruppen.se

Åsa Sjöblom

Ekonomiassistent

+46 (0) 8 660 94 00

asa.sjoblom@holmstromgruppen.se

Olivia Henåker

VD-assistent

+46 (0) 8 660 94 00

olivia.henaker@holmstromgruppen.se

Jenny Karlsson

Förvaltningsassistent

+46 (0) 8 660 94 00

jenny.karlsson@holmstromgruppen.se

Alexandra Karlsson

Förvaltningsassistent

+46 (0) 8 660 94 00

alexandra.karlsson@holmstromgruppen.se

Joakim Tofält

Chef de cuisine

+46 (0) 8 660 94 00

joakim.tofalt@holmstromgruppen.se

KALMAR

Max Melin

Förvaltare

+46 (0) 8 660 94 00
+46 (0) 73 772 40 76

max.melin@holmstromgruppen.se

NYBRO

Axcell Fastighetspartner

+46 (0) 20 36 22 90

info@axcell.se

LINKÖPING

Linda Nilsson

Kundservice & felanmälan

+46 (0) 13 23 95 51
+46 (0) 706 002 790

linda.nilsson@holmstromgruppen.se

FASTIGHETSSKÖTARE

Johan Axelsson

Drifttekniker

Stockholm

+46 (0) 70 223 91 04

johan.axelsson@holmstromgruppen.se

Houssein Soumare

t.f Fastighetsskötare

Stockholm

+46 (0) 702 929 356

houssein.soumare@holmstromgruppen.se

Joakim Johansson

Fastighetsskötare

Nynäshamn

+46 (0) 70 410 82 16

Lennart Haglund

Drifttekniker

Linköping

lennart.haglund@holmstromgruppen.se

David Danielsson

Snickare

Linköping

david.danielsson@holmstromgruppen.se

Sören Carp

Regionansvarig

Linköping

soren.carp@holmstromgruppen.se

Lars Hallin

Fastighetsskötare

Örnsköldsvik

+46 (0) 70 305 67 70

lars.hallin@holmstromgruppen.se

INTRESSEANMÄLAN

Är du intresserad av att hyra en lägenhet i någon av våra fastigheter? Fyll gärna i och skicka in vårt intresseformulär.

KONTAKTA OSS







Är du intresserad av en bostad?
Gör en intresseanmälan hos oss.
KLICKA HÄR

logo