KONTAKTA OSS

Välkommen att kontakta oss på Holmströmgruppen för frågor som rör vår övergripande verksamhet.

För frågor som rör hyresgästfrågor så ber vi dig att kontakta din lokala fastighetskontakt.

ÄR DU HYRESGÄST?

pil

HUVUDKONTORET

STOCKHOLM

Sturegatan 6
114 35 Stockholm

+46 (0) 8 660 94 00

Erik Rune

VD

+46 (0) 8 660 94 00

erik.rune@holmstromgruppen.se

Johan Kjerr

Förvaltare

+46 (0) 8 601 77 05

johan.kjerr@holmstromgruppen.se

Max Melin

Förvaltare

+46 (0) 8 601 77 18

max.melin@holmstromgruppen.se

Marija Nikolic

Fastighetschef

+46 (0) 8 601 77 02

marija.nikolic@holmstromgruppen.se

Gustav Carp

Affärsutvecklingschef

+46 (0) 8 660 94 00

gustav.carp@holmstromgruppen.se

Linn Reuterswärd

Förvaltare (mammaledig)

+46 (0) 8 601 77 19

linn.reutersward@holmstromgruppen.se

Madeleine Lindkvist

Bolagsekonom

+46 (0) 8 601 77 06

madeleine.lindkvist@holmstromgruppen.se

Johan Tärnell

Bolagsekonom

+46 (0) 8 601 77 07

johan.tarnell@holmstromgruppen.se

Katarina Strömberg

Ekonomichef

+46 (0) 8 601 77 20

katarina.stromberg@holmstromgruppen.se

Jenny-Lo Hagberg

VD-assistent

+46 (0) 8 601 77 11

jennylo.hagberg@holmstromgruppen.se

Olivia Henåker

Ekonomi- och förvaltningsassistent

+46 (0) 8 601 77 15

olivia.henaker@holmstromgruppen.se

Åsa Sjöblom

Ekonomiassistent

+46 (0) 8 601 77 13

asa.sjoblom@holmstromgruppen.se

Bonnie Thomas

Ekonomiassistent

+46 (0) 8 601 77 12

bonnie.thomas@holmstromgruppen.se

Malin Hagberg

Förvaltningsassistent

+46 (0) 8 601 77 08

malin.hagberg@holmstromgruppen.se

Alexandra Karlsson

Förvaltningsassistent

+46 (0) 8 601 77 03

alexandra.karlsson@holmstromgruppen.se

Joakim Tofält

Chef de cuisine

+46 (0) 8 660 94 00

joakim.tofalt@holmstromgruppen.se

DRIFT & UNDERHÅLL

Johan Axelsson

Drifttekniker

Stockholm

johan.axelsson@holmstromgruppen.se

Dante Caggiani

Fastighetsskötare

Stockholm/Nynäshamn

dante.caggiani@holmstromgruppen.se

Linda Nilsson

Kundservice & felanmälan

Bonäsudden/Linköping

+46 (0) 13 23 95 51
+46 (0) 706 002 790

linda.nilsson@holmstromgruppen.se

Lennart Haglund

Drifttekniker

Bonäsudden/Linköping

lennart.haglund@holmstromgruppen.se

Sören Carp

Projektledare

Kalmar/Nybro

+46 (0) 705 936 114

soren.carp@holmstromgruppen.se

David Danielsson

Biträdande förvaltare

Kalmar/Nybro

+46 (0) 706 365 570

david.danielsson@holmstromgruppen.se

Lars Hallin

Fastighetsskötare

Örnsköldsvik

+46 (0) 70 305 67 70

lars.hallin@holmstromgruppen.se

A.R.C. Fastighetspartner

Kalmar och Nybro

+46 (0) 10 551 47 00

info@arcfast.se

A.R.C. Fastighetspartner

Borgholm

+46 (0) 10 551 47 00

info@arcfast.se

A.R.C. Fastighetspartner AB

Östersund

+46 (0) 10 444 14 20

info@arcfast.se

Riksbyggen

Gotland

+46 771 86 08 60

INTRESSEANMÄLAN

Är du intresserad av att hyra en lägenhet i någon av våra fastigheter? Fyll gärna i och skicka in vårt intresseformulär.

KONTAKTA OSS







    Är du intresserad av en bostad?
    Gör en intresseanmälan hos oss.

    KLICKA HÄR
    logo