KONTAKTA OSS

Välkommen att kontakta oss på Holmströmgruppen för frågor som rör vår övergripande verksamhet.

För frågor som rör hyresgästfrågor så ber vi dig att kontakta din lokala fastighetskontakt.

ÄR DU HYRESGÄST?

pil

HUVUDKONTORET

STOCKHOLM

Johan Kjerr

Förvaltare

+46 (0) 8 660 94 00
+46 (0) 70 440 95 68

johan.kjerr@holmstromgruppen.se

Max Melin

Förvaltare

+46 (0) 8 660 94 00
+46 (0) 73 772 40 76

max.melin@holmstromgruppen.se

Linn Kvilling

Förvaltare

+46 (0) 8 660 94 00
+46 (0) 76 344 55 01

linn.kvilling@holmstromgruppen.se

Marija Nikolic

Fastighetschef

+46 (0) 8 660 94 00

marija.nikolic@holmstromgruppen.se

Gustav Carp

Affärsutvecklare

+46 (0) 8 660 94 00

gustav.carp@holmstromgruppen.se

Katarina Strömberg

Ekonomichef

+46 (0) 8 660 94 00

katarina.stromberg@holmstromgruppen.se

Madeleine Lindkvist

Bolagsekonom

+46 (0) 8 660 94 00

madeleine.lindkvist@holmstromgruppen.se

Johan Tärnell

Bolagsekonom

+46 (0) 8 660 94 00

johan.tarnell@holmstromgruppen.se

Bonnie Thomas

Ekonomiassistent

+46 (0) 8 660 94 00

bonnie.thomas@holmstromgruppen.se

Åsa Sjöblom

Ekonomiassistent

+46 (0) 8 660 94 00

asa.sjoblom@holmstromgruppen.se

Olivia Henåker

VD-assistent

+46 (0) 8 660 94 00

olivia.henaker@holmstromgruppen.se

Malin Hagberg

Förvaltningsassistent

+46 (0) 8 660 94 00

malin.hagberg@holmstromgruppen.se

Alexandra Karlsson

Förvaltningsassistent

+46 (0) 8 660 94 00

alexandra.karlsson@holmstromgruppen.se

Joakim Tofält

Chef de cuisine

+46 (0) 8 660 94 00

joakim.tofalt@holmstromgruppen.se

DRIFT & UNDERHÅLL

Johan Axelsson

Drifttekniker

Stockholm

+46 (0) 70 223 91 04

johan.axelsson@holmstromgruppen.se

Dante Caggiani

Fastighetsskötare

Stockholm

+46 (0) 702 929 356

dante.caggiani@holmstromgruppen.se

Joakim Johansson

Fastighetsskötare

Nynäshamn

+46 (0) 70 410 82 16

Axcell Fastighetspartner

Kalmar/Nybro

+46 (0) 20 36 22 90

info@axcell.se

Linda Nilsson

Kundservice & felanmälan

Linköping

+46 (0) 13 23 95 51
+46 (0) 706 002 790

linda.nilsson@holmstromgruppen.se

Lennart Haglund

Drifttekniker – Tjänstledig

Linköping

lennart.haglund@holmstromgruppen.se

Sören Carp

Projektledare

Linköping/Kalmar/Nybro

+46 (0) 705 936 114

soren.carp@holmstromgruppen.se

David Danielsson

Biträdande förvaltare

Linköping/Kalmar/Nybro

+46 (0) 706 365 570

david.danielsson@holmstromgruppen.se

Lars Hallin

Fastighetsskötare

Örnsköldsvik

+46 (0) 70 305 67 70

lars.hallin@holmstromgruppen.se

Riksbyggen

Gotland

+46 771 86 08 60

INTRESSEANMÄLAN

Är du intresserad av att hyra en lägenhet i någon av våra fastigheter? Fyll gärna i och skicka in vårt intresseformulär.

KONTAKTA OSS







Är du intresserad av en bostad?
Gör en intresseanmälan hos oss.
KLICKA HÄR

logo