KONTAKTA OSS

Välkommen att kontakta oss på Holmströmgruppen för frågor som rör vår övergripande verksamhet.

För frågor som rör hyresgästfrågor så ber vi dig att kontakta din lokala fastighetskontakt.

ÄR DU HYRESGÄST?

pil

HUVUDKONTORET

STOCKHOLM

Sturegatan 6
114 35 Stockholm

+46 (0) 8 660 94 00

Erik Rune

VD

+46 (0) 8 660 94 00

erik.rune@holmstromgruppen.se

Christian Fredefors

CFO

+46 (0) 8 660 94 00

christian.fredefors@holmstromgruppen.se

Max Melin

Affärsutvecklare

+46 (0) 8 601 77 18

max.melin@holmstromgruppen.se

Olivia Henåker

Kommunikationsansvarig

+46 (0) 8 601 77 15

olivia.henaker@holmstromgruppen.se

Marija Nikolic

Fastighetschef

+46 (0) 8 601 77 02

marija.nikolic@holmstromgruppen.se

Denis Trifunovic

Förvaltare

+46 (0) 8 601 77 16

denis.trifunovic@holmstromgruppen.se

Linn Reuterswärd

Förvaltare (mammaledig)

+46 (0) 8 601 77 19

linn.reutersward@holmstromgruppen.se

Johan Kjerr

Förvaltare

+46 (0) 8 601 77 05

johan.kjerr@holmstromgruppen.se

Patrik Nilsson

Förvaltare

+46 (0) 8 660 94 00

patrik.nilsson@holmstromgruppen.se

Malin Hagberg

Förvaltningsassistent

+46 (0) 8 601 77 08

malin.hagberg@holmstromgruppen.se

Alexandra Karlsson

Förvaltningsassistent

+46 (0) 8 601 77 03

alexandra.karlsson@holmstromgruppen.se

Elisabeth Kihlgren

Förvaltningsassistent

+46 (0) 8 601 77 40

elisabeth.kihlgren@holmstromgruppen.se

Katarina Strömberg

Ekonomichef

+46 (0) 8 601 77 20

katarina.stromberg@holmstromgruppen.se

Johan Tärnell

Bolagsekonom

+46 (0) 8 601 77 07

johan.tarnell@holmstromgruppen.se

Madeleine Lindkvist

Bolagsekonom

+46 (0) 8 601 77 06

madeleine.lindkvist@holmstromgruppen.se

Bonnie Thomas

Ekonomiassistent

+46 (0) 8 601 77 12

bonnie.thomas@holmstromgruppen.se

Åsa Sjöblom

Ekonomiassistent

+46 (0) 8 601 77 13

asa.sjoblom@holmstromgruppen.se

Sandra Hörnmark

Ekonomiassistent

+46 (0) 8 601 77 00

sandra.hornmark@holmstromgruppen.se

Isabella Söderstedt

Ekonomi- och förvaltningsassistent

+46 (0) 8 601 77 30

isabella.soderstedt@holmstromgruppen.se

Felicia Björkqvist

PA & Office Manager

+46 (0) 8 601 77 11

felicia.bjorkqvist@holmstromgruppen.se

Joakim Tofält

Chef de cuisine

+46 (0) 8 660 94 00

joakim.tofalt@holmstromgruppen.se

DRIFT OCH UNDERHÅLL

A.R.C. Fastighetspartner

+46 (0) 10 551 47 00

info@arcfast.se

Egeryds

+46 (0) 16 12 02 15

info@egeryds.se

A.R.C. Fastighetspartner

+46 (0) 10 551 47 00

info@arcfast.se

Linda Nilsson

Kundservice & felanmälan

+46 (0) 8 601 77 09

linda.nilsson@holmstromgruppen.se

Lennart Haglund

Drifttekniker

lennart.haglund@holmstromgruppen.se

Fastighetssnabben

+46 (0) 771 90 80 00

info@fastighetssnabben.se

Linda Nilsson

Kundservice & felanmälan

+46 (0) 8 601 77 09

linda.nilsson@holmstromgruppen.se

Lennart Haglund

Drifttekniker

lennart.haglund@holmstromgruppen.se

A.R.C. Fastighetspartner

+46 (0) 10 551 47 00

info@arcfast.se

Billy Tengvert

Drifttekniker

Stockholm

billy.tengvert@holmstromgruppen.se

Dante Caggiani

Fastighetstekniker

Stockholm

dante.caggiani@holmstromgruppen.se

Egeryds

+46 (0) 19 18 18 18

info@egeryds.se

Riksbyggen

+46 771 86 08 60

Egeryds

+46 (0) 19 18 18 18

info@egeryds.se

Lars Hallin

Fastighetsskötare

+46 (0) 70 305 67 70

lars.hallin@holmstromgruppen.se

A.R.C. Fastighetspartner

+46 (0) 10 444 14 20

info@arcfast.se

INTRESSEANMÄLAN

Är du intresserad av att hyra en lägenhet i någon av våra fastigheter? Fyll gärna i och skicka in vårt intresseformulär.

KONTAKTA OSS







    Är du intresserad av en bostad?
    Gör en intresseanmälan hos oss.

    KLICKA HÄR
    logo